Žluté karty

Sestavy

Pokračovat
2. 6. 2024

Tak konečně se kluci v dnešním zápasu rozstříleli a díky tomu se nám podařilo soupeře přehrát krásným výsledkem 9:0.

Ačkoliv nám zase trvalo se chvilku rozehrát,  hned naší první střelou ve 2 minutě, i když trošku se štěstím, otevřel skóre Pašek.  Ve 24 minutě, po úmyslné ruce hostujícího obránce ve vápně, se na pokutový kop nejvíce cítil stoper Dedaj. Jeho krásně kopnutá a umístěná penalta nás dostala do vedení už o dvě branky . Pak jakoby z kluků spadl kámen a začali hrát hezký a rychlý fotbal na který soupeř nestačil a už se hrálo převážně na polovině MCV kdy kluci vymýšleli jednu krásnou akci za druhou. Do konce zápasu se pak ješte trefil Vaňous, 3x Kolesnyk a 3x Pašek.

Dneska se klukům opravdu střelecky zadařilo a všichni doufáme, že nám to vydrží i na příští zápas který odehrajeme proti N. Lískovci na jejich půdě.