Žluté karty

Sestavy

Pokračovat
21. 9. 2024

V sobotu se odehrálo derby mezi Medlánky vs. Řečkovice. V prvním poločase derby mezi Medlánkami a Řečkovicemi se pro Řečkovice zápas nevyvíjel dobře. Už od začátku byli kluci pod tlakem a Medlánky se dostaly do vedení. Postupně jsme obdrželi tři góly, což Řečkovice lehce zaskočilo a projevilo se to na jejich herním projevu. Do konce první půle se nepodařilo zkorigovat výsledek a Medlánky šly do šatny s pohodlným náskokem.

Druhá půle však přinesla změnu. Řečkovice začaly hrát ve výborném tempu, tlačily na soupeře a odhodlaně se snažily s výsledkem něco udělat. Po několika šancích se podařilo z penalty snížit na 3:1. Bohužel, v závěru utkání Medlánky znovu udeřily a přidaly další dva góly, čímž upravily konečný stav na 5:1. I přes prohru zaslouží Řečkovice pochvalu za druhopolčasový výkon, který byl velmi bojovný a plný energie.